Dołacz do naszej społecznościWitam Gościa,
Witamy, Przed rejestracja prosze o zapoznanie sie z regulaminem
Kliknij tutaj

Na naszej stronie możesz znaleść wiele ciekawych kont jak i treści ktory cie interesują
Miła i przyjemna atmosfera prawie jak w domu
Jeśli masz jakiś problem lub pytanie proszę skontaktować się z administatorem lub moderatorem strony
Rejestracja jest bezpłatna
or Stwórz Konto

Przed zadaniem pytania czemu nie możesz odpowiedzieć w temacie zapoznaj się z tym linkiem. Kliknij tutaj
Płyta główna
Witam jaka płyta głowna do nowego kompa ktorego od zera składam tzn jaka firma dobra
Odpowiedz
(27-02-2017, 00:38)bronek123 napisał(a): Witam jaka płyta głowna do nowego kompa ktorego od zera składam tzn jaka firma dobra

Osobiście polecam MSI Z170A TOMAHAWK pozwala na podkecanie procesorów intela z serii "K" solidna płyta  pod dobrą stację do gier.
Odpowiedz
Zacznijmy od pytań:

jaki budżet
co będzie podłączone
ile chcesz dać ramu
do czego będzie używany komputer
Odpowiedz
ja polecam MSI Z170A GAMING M3 idealna do podkręcania i7 6700K lub nowszych
Odpowiedz
Płyta główna ASRock Z370 EXTREME4
Odpowiedz
Zależy też pod jakim kątem (grafika, programowanie, jaki procesor chcesz...) ogólnie bardzo dobre ma ASUS i MSI Szczęsliwy
Jeżeli pomogłam +reputacji mile widziany Uśmiech
Odpowiedz
Odradzam budżetowe serie jak PC Mate czy Tomahowk np. B350 Msi. Do podstawowych modeli nie warto wrzucać mocnych CPU. Brak chłodzonej sekcji zasilania szybko się mści.
Odpowiedz
Ja bym polecal Asus lub Gigabyte
Odpowiedz
Mało informacji. Podaj budżet albo napisz co już wybrałeś. Wtedy będzie Nam łatwiej dopasować co będzie najlepsze(budżetówka czy coś lepszego).
Odpowiedz
Pdnośnie płyty głównej podaj budżet jaki chcesz na nią przeznaczyć i dla jakiego procesora ma być Intel czy AMD bo to jest ważne i wtedy łatwiej będzie polecic jakąś konkretną płytę główną.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Epremki

Tutaj znajdziesz konta np do weeb.tv spotify.com tidal.com goldvod.tv wizja.tv itp

Nie czekaj zarejestruj sie juz dziś

Szybkie odnośniki

Odnośniki użytkownicze

Certyfikaty