ALERT
Kliknij aby się zarejestrować i zdobyć setki unikalnych kont!

Epremki.com | Prawdopobnie najlepsze darmowe konta premium w internecie

 3009

Czy można zarabiać siedząc w domu?

autorstwa EvilUncle - 03-02-2017, 21:37
#1
Witam, piszę tutaj głównie o pracy dla uczniów lub studentów, którzy mają zróżnicowany grafik. Piszę ten wątek, ponieważ sam szukam i szukałem takiej pracy i podzielę się swoim doświadczeniem, ale również Wy możecie się podzielić swoim. Ja jestem uczniem, który chce pracować, bo każdy ma jakieś swoje wydatki. Poszukiwałem takiej pracy i znalazłem jako ankieter przez internet. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i wszystko pięknie ładnie, ale na początku chcieli żebym oceniał jak działa zakładanie kont w poszczególnych bankach. Już na początku było to dziwne, ponieważ do założenia konta należy podać wszystkie swoje dane i to już było podejrzane. Od razu zrezygnowałem, ponieważ nie chce kłopotów i w dodatku z bankami. Ja miałem taką historię z pracą w domu, dlatego teraz jestem przezorny na takie oferty, ale może Wy macie jakieś oferty, gdzie sami pracujecie i możecie na polecić?
 Odpowiedz

#2
Skoro mają ci płacić to potrzebuja też twoje dane. Jeśli jest umowa to czyta się ją od A do Z
 Odpowiedz

#3
(03-02-2017, 21:37) EvilUncle napisał(a): Witam, piszę tutaj głównie o pracy dla uczniów lub studentów, którzy mają zróżnicowany grafik. Piszę ten wątek, ponieważ sam szukam i szukałem takiej pracy i podzielę się swoim doświadczeniem, ale również Wy możecie się podzielić swoim. Ja jestem uczniem, który chce pracować, bo każdy ma jakieś swoje wydatki. Poszukiwałem takiej pracy i znalazłem jako ankieter przez internet. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i wszystko pięknie ładnie, ale na początku chcieli żebym oceniał jak działa zakładanie kont w poszczególnych bankach. Już na początku było to dziwne, ponieważ do założenia konta należy podać wszystkie swoje dane i to już było podejrzane. Od razu zrezygnowałem, ponieważ nie chce kłopotów i w dodatku z bankami. Ja miałem taką historię z pracą w domu, dlatego teraz jestem przezorny na takie oferty, ale może Wy macie jakieś oferty, gdzie sami pracujecie i możecie na polecić?


Co do zasady, to przy każdej pracy są potrzebne twoje dane (patrz CV), a szczególnie jako ankieter przez internet.
 Odpowiedz

#4
(14-02-2017, 11:51) m3uasz napisał(a):
(03-02-2017, 21:37) EvilUncle napisał(a): Witam, piszę tutaj głównie o pracy dla uczniów lub studentów, którzy mają zróżnicowany grafik. Piszę ten wątek, ponieważ sam szukam i szukałem takiej pracy i podzielę się swoim doświadczeniem, ale również Wy możecie się podzielić swoim. Ja jestem uczniem, który chce pracować, bo każdy ma jakieś swoje wydatki. Poszukiwałem takiej pracy i znalazłem jako ankieter przez internet. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i wszystko pięknie ładnie, ale na początku chcieli żebym oceniał jak działa zakładanie kont w poszczególnych bankach. Już na początku było to dziwne, ponieważ do założenia konta należy podać wszystkie swoje dane i to już było podejrzane. Od razu zrezygnowałem, ponieważ nie chce kłopotów i w dodatku z bankami. Ja miałem taką historię z pracą w domu, dlatego teraz jestem przezorny na takie oferty, ale może Wy macie jakieś oferty, gdzie sami pracujecie i możecie na polecić?


Co do zasady, to przy każdej pracy są potrzebne twoje dane (patrz CV), a szczególnie jako ankieter przez internet.



Nie
 Odpowiedz

#5
(14-02-2017, 11:51) m3uasz napisał(a):
(03-02-2017, 21:37) EvilUncle napisał(a): Witam, piszę tutaj głównie o pracy dla uczniów lub studentów, którzy mają zróżnicowany grafik. Piszę ten wątek, ponieważ sam szukam i szukałem takiej pracy i podzielę się swoim doświadczeniem, ale również Wy możecie się podzielić swoim. Ja jestem uczniem, który chce pracować, bo każdy ma jakieś swoje wydatki. Poszukiwałem takiej pracy i znalazłem jako ankieter przez internet. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i wszystko pięknie ładnie, ale na początku chcieli żebym oceniał jak działa zakładanie kont w poszczególnych bankach. Już na początku było to dziwne, ponieważ do założenia konta należy podać wszystkie swoje dane i to już było podejrzane. Od razu zrezygnowałem, ponieważ nie chce kłopotów i w dodatku z bankami. Ja miałem taką historię z pracą w domu, dlatego teraz jestem przezorny na takie oferty, ale może Wy macie jakieś oferty, gdzie sami pracujecie i możecie na polecić?


Co do zasady, to przy każdej pracy są potrzebne twoje dane (patrz CV), a szczególnie jako ankieter przez internet.


W CV nie podaje się np. numeru i serii dowodu osobistego, który jest potrzebny np. do wzięcia pożyczki ;)
 Odpowiedz

#6
najlepsze są przekręty, gdzie chcą abyś przesłał 5gr na jakieś konto, a okazuje się, że bank traktuje to jako aktywację nowego konta na twoje dane.
oczywiście w takim wypadku, oszust ma dostęp do konta i szybko bierze pożyczkę na twoje "nowe" konto.
 Odpowiedz

#7
Co do pytania w tytule, tak, można zarabiać siedząc w domu ;) np ja tak zaczęłam Smiles Jeśli byłby ktoś zainteresowany współpracą to zapraszam na priv ;)
 Odpowiedz

#8
Tak, można zarabiać siedząc w domu. Freelancerzy tak właśnie pracują - w USA są to miliony osób ;)
 Odpowiedz

#9
Nie ma co pakować się w takie sprawy, jestem nastawiona z dystansem do takiego typu pracy. Wszędzie są oszuści. Najpierw poczytałabym opinie/komentarze na internecie, poszukałabym informacji na temat danej firmy itd. Nie wydaje mi się żeby to było legalne
Jeżeli pomogłam +reputacji mile widziany Smiles
 Odpowiedz

#10
(27-12-2017, 22:45) Nimrod napisał(a): Tak, można zarabiać siedząc w domu. Freelancerzy tak właśnie pracują - w USA są to miliony osób ;)


w Polsce jest troszkę inna rzeczywistość :giggle:
 Odpowiedz





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości