ALERT
Kliknij aby się zarejestrować i zdobyć setki unikalnych kont!

Epremki.com | Prawdopobnie najlepsze darmowe konta premium w internecie

 1837

50zł od booking.com

autorstwa owca2002 - 17-01-2018, 16:16
#1
Promocja pewnie znana wielu osobom, natomiast nie widzę tutaj wątku.
Można bardzo łatwo zgarnąć 50zł, zarówno dla osoby polecającej, jak i rezerwującej. W ten sposób można nawet dostać 500zł, a to już kasa na ciekawy wyjazd Smiles
Pełen regulamin jest tutaj, a jeśli ktoś planuje wyjazd w najbliższym czasie to można użyć mojego reflinka i otrzymać 50zł

https://www.booking.com/s/12_6/cfa17d42
 Odpowiedz

#2
nieaktualne
 Odpowiedz

#3
(24-01-2018, 17:29) kamilop19 napisał(a): nieaktualne


Wręcz przeciwnie, cały czas aktualne.
Każdy może wygenerować swój link, przy czym jedna osoba może otrzymać jeden raz bonus z tego samego linka, więc, żeby zebrać te 500zł, trzeba zrobić 10 rezerwacji z różnych reflinków.
 Odpowiedz

#4
Widzę, że booking podąża śladami AirBnB z dodatkowymi bonusami za polecenie. Nic tylko się cieszyć Smiles
 Odpowiedz

#5
(07-02-2018, 10:09) tom_mast napisał(a): Widzę, że booking podąża śladami AirBnB z dodatkowymi bonusami za polecenie. Nic tylko się cieszyć Smiles


każda inicjatywa jest dobra, szczególnie jeśli można na tym skorzystać Bigsmile
 Odpowiedz

#6
Widziałem, że ludzie skarżyli się, że Booking niby nie wypłaca tych nagród.
Natomiast ja niedawno odebrałem swoje pierwsze 50zł, całość trwała chyba z tydzień od powrotu i nie było żadnych problemów.
Zobaczymy jak będzie z kolejnymi, jeśli cokolwiek się trafi Smiles
 Odpowiedz

#7
(17-01-2018, 16:16) owca2002 napisał(a): Promocja pewnie znana wielu osobom, natomiast nie widzę tutaj wątku.
Można bardzo łatwo zgarnąć 50zł, zarówno dla osoby polecającej, jak i rezerwującej. W ten sposób można nawet dostać 500zł, a to już kasa na ciekawy wyjazd Smiles
Pełen regulamin jest tutaj, a jeśli ktoś planuje wyjazd w najbliższym czasie to można użyć mojego reflinka i otrzymać 50zł

https://www.booking.com/s/12_6/cfa17d42Dzieki

 Odpowiedz

#8
Jeśli ktoś chce, to tutaj jest reflink, po zrobieniu rezerwacji z tego linku za minimum 180zł (50$) dostanie się ~90zł (25$) zwrotu na kartę.
Więc lepsza opcja niż w poprzednia.
 Odpowiedz

#9
(07-02-2018, 10:09) tom_mast napisał(a): Widzę, że booking podąża śladami AirBnB z dodatkowymi bonusami za polecenie. Nic tylko się cieszyć Smiles


Tylko zauważ jaka jest różnica w cenach za nocleg. Na niekorzyść AirBnB oczywiście.
 Odpowiedz

#10
:yes:
 Odpowiedz





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości