ALERT
Kliknij aby się zarejestrować i zdobyć setki unikalnych kont!

Epremki.com | Prawdopobnie najlepsze darmowe konta premium w internecie

 812

dział generowanie linków - zmiany

autorstwa Tero - 12-12-2017, 17:00
#1
coś co można by było wprowadzić:

- przy code dodać "zaznacz kod"
- przycisk dla osób generujących linki który po zaznaczeniu linku i kliknięciu działa następująco: źródło dokumentu > code > hide
- grupa użytkownicy może odpowiadać w postach innych użytkowników linkami (czyli dodać wygenerowany link) żeby skończyły się masowe niepotrzebne "dzięki"
 Odpowiedz

#2
mozesz wylaczyc zrodlo dokumentu w panelu uzytkownika w tedy tylko zaznaczasz code hide i tyle
odpowiadanie w czyims watku odpada przez wykrywanie multi ip i blokuje to link osobie ktora akurat podala link a nie zdarzyla kliknac w niego bo 3 inne osoby zdazyly juz podziekowac
[Obrazek: cNOiT69.png]
Nadzieją nie jest wiara, że wszystko będzie dobrze, ale wiara, że wszystko będzie miało sens. Pamiętaj, że nadzieja jest podstawową bronią, nawet gdy wszystko inne jest stracone.
 Odpowiedz

#3
(12-12-2017, 17:00) Tero napisał(a): coś co można by było wprowadzić:

- przy code dodać "zaznacz kod"
- przycisk dla osób generujących linki który po zaznaczeniu linku i kliknięciu działa następująco: źródło dokumentu > code > hide
- grupa użytkownicy może odpowiadać w postach innych użytkowników linkami (czyli dodać wygenerowany link) żeby skończyły się masowe niepotrzebne "dzięki"


Dobry pomysł tylko nie jasno opisane jak możesz opisz szczegółowo .
Dodatkowo ja odtatnio dostałem bana na 5 dni za to że znalazłem to co szukałem i zamiast dodawać kolejna prośbę o ten sam link to podziękowałem i w nagrodę ban hmmm to jakiś idiotyzm ale nie ja tu żądze i wprowadzam zasady .
Czy nie lepiej było by ,udostepnic taka opcje po co kolejny raz prosić o to samo jak to jest tylko pod "dzięki" i jak zauważyłem nie tylko ja tak się naciąłem .
Tym bardziej że dodawanie kont premium jest bez sensu żadne nie działa dłużej niż dwa dni ,padaja szybciej niż się pojawiają  i ja wolę poprosić o link niż liczyć na dobre konto nawet nie ryzykuje straty limitu mija się to z celem tak jak opcja dziękowania niby co wyłapuje oszustów hmmm tylko że to nie działa itd
NIE jestem pijawka ani sęp ,jak wytrzyma 24h dam plusika ,inaczej mija się z celem !
"najlepsze jak moderatorzy zmieniają opis "
 Odpowiedz





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości